Naša ponuka
Gelapony Arthro plv. 900g

Gelapony Arthro plv. 900g

44,00€
Výrobca: ORLING, CZ
Model: Gelapony Arthro plv. 900g
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Koncentrovaný kolagénny prípravok s vysokým obsahom kolagénnych peptidov CHP a vitamínov na výživu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu koní.

Gelapony Arthro je prípravok s vysokým obsahom kolagénu CHP a vitamínov. Gelapony Arthro vyživuje a regeneruje tkanivá kĺbového systému, posilňuje kosti, väzy a šľachy. Vďaka vysokému obsahu kolagénu CHP (98,7%) je vhodný pre intenzívne zaťažované kone a pri chronických pohybových ťažkostiach.

Kolagénny hydrolyzát CHP (Collagen Hydrolysate Peptides) vyživuje a regeneruje kĺbové chrupavky, šľachy, väzy, kosti a kopytá a zmierňuje až odstraňuje tak následky predchádzajúcej nedostatočnej výživy alebo poškodenia kĺbov, zabraňuje ďalšiemu úbytku chrupaviek, zlepšuje pohyblivosť a zmierňuje bolestivosť pri pohybe.

Selén má významný pozitívny vplyv v procese reumatoidných zápalov. Spolu s vitamínom E pozitívne ovplyvňuje priebeh osteoartrózy a znižuje bolestivosť. Pôsobia ako silné antioxidanty a chránia organizmus pred pôsobením voľných radikálov. Kombinácia týchto dvoch zložiek má veľmi pozitívny vplyv aj na rozvoj svalov a svalové funkcie.

Zinok podporuje imunitný systém a je nevyhnutný pre zdravie kostí a kĺbov. Je dôležitým prvkom pre kvalitu kopytnej rohoviny.

Meď je potrebná pre normálnu produkciu spojivových tkanív, medzi ktoré patria šľachy a väzivá, pre výstavbu a zdravie kostí, kĺbov a kopýt.

Biotín a vitamíny skupiny B sú dôležité pre zdravie všetkých spojivových tkanív a nenahraditeľné pri normálnej utilizácii živín, podpore a raste telových tkanív.

Vitamín C je dôležitý pre normálnu produkciu a funkciu všetkých spojivových tkanív. Pôsobí ako antioxidans, podporuje imunitu a pomáha odstraňovať únavu.

Indikácie :
  • na regeneráciu kĺbového systému
  • pri chronických ochoreniach kĺbového, väzivového aparátu a šliach
  • pri intenzívnej športovej záťaži na urýchlenie regenerácie a ochranu pohybového aparátu

Zloženie v dennej dávke 30 g : kolagénne peptidy CHP 29610 mg, provitamín A betakarotén 510 μg, vitamín B1 18 mg, vitamín B2 15 mg, vitamín B5 6 mg, vitamín B6 9 mg, vitamín B12 30 μg, vitamín H-biotín 300 μg, vitamín C 150 mg, vitamín E 120 mg, selén 120 μg, zinok 35 mg, meď 9 mg.

Garantovaná analýza v 1 kg : kolagénne peptidy CHP 987000 mg, provitamín A betakarotén 17000 μg, vitamín B1 600 mg, vitamín B2 500 mg, vitamín B5 200 mg, vitamín B6 300 mg, vitamín B12 1000 μg, vitamín H-biotín 10000 μg, vitamín C 5000 mg, vitamín E 4000 mg, selén 4000 μg, zinok 1170 mg, meď 300 mg.

Deklarované akostné znaky v 1 kg : vlhkosť 10%, dusíkaté látky 900 g, popol 16 g.

 

Zloženie Gelapony Arthro : hydrolyzovaná kolagénna želatína, vitamín E (alfatokoferol), vitamín C, bioplex-chelát zinku, bioplex-chelát medi, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, pantotenan vápenatý, vitamín B12, biotín, betakarotén, seleničitan sodný, prírodná aróma. S ochucujúcou látkou.

Dávkovanie :

  • kôň – 30 g denne (3 odmerky)
  • žriebä, pony – 15 g denne (1,5 odmerky)

 

Spôsob použitia : Podávať denne počas minimálne 2 mesiacov. Kúru je vhodné zopakovať 2-3 x do roka. V prípade väčších ťažkostí je možné trvalé podávanie.

Návod na použitie : Dennú dávku odmeriame a primiešame do kŕmnej dávky. Najlepšie sa osvedčilo primiešanie do dávky jadra a mierne navlhčenie