Naša ponuka
Stullmisan plv. 100g

Stullmisan plv. 100g

7,90€
Výrobca: Richter pharma AG
Model: Stullmisan plv. 100g
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Prípravok je rastlinné, žalúdočno-črevné tonikum proti hnačkám bez rezíduí a nebezpečia vzniku rezistencie.

Liečivý efekt nastupuje veľmi rýchlo. Napomáha detoxikovať obsah žalúdka alebo bachora a stimuluje aktivitu žliaz podporujúcich zažívanie a apetít. Pôsobí protizápalovo a adstrikčne, tlmí sekréciu a rýchlo regeneruje sliznicu čriev a žalúdka, čím zabraňuje stratám tekutín, zabraňuje uchyteniu enteropatogénnych patogénov na bunky črevného epytelu a obmedzuje vznik zažívacích porúch pri zmene krmiva.

 
Dávkovanie: 
12 g = 1,5 polievkovej lyžice,
 8 g = 1 polievková lyžica,
 2 g = 1 čajová lyžička. 
 
-Hovädzí dobytok, kone 50 g 1-krát denne,
-teľatá, žriebätá 25 g 1-krát denne, 
-odstavčatá, behúne 12 g 1-krát denne, 
-ciciaky 2 g 3-krát denne, 
-veľký pes 8 g 3-krát denne, 
-malý pes, mačka 2 g 3-krát denne, 
-ovca, koza 8 g 3-krát denne,
- hydina (sliepka) 8 g/10 ks. 3-krát denne. 
 
Obyčajne postačuje liečba 1 - 2 dni. Pri ťažkých hnačkách sa odporúča zvýšiť dávku a podávať o 1 - 2 dni dlhšie. Pri hromadnom podávaní 600 g prípravku na 100 kg krmiva, individuálne každý 2. až 3. deň podať 1/3 pôvodnej dávky.
 
Spôsob použitia: Odmerané množstvo zamiešať s malým množstvom krmiva a podať. Pre mladé zvieratá zamiešať prípravok do primeraného množstva mlieka alebo vody, dobre pretrepať a podať.
Použiteľnosť: 60 mesiacov.
Skladovať pri teplote 15 - 25 °C, chrániť pred svetlom, na suchom mieste.
 
 Proti hnačkám všetkého druhu pri domácich zvieratách a hydine, zlepšenie fyzickej kondície, pri poruchách trávenia v dôsledku ochorenia sliznice žalúdka a čriev. Pri plynatosti a tráviacich problémoch spôsobených narušenou funkciou tráviacich žliaz. Pri problémoch odchovu a strate apetítu, ako aj pri strate alebo nedostatku materského mlieka. Preventívne pri nekvalitnom a nedostatočnom kŕmení, ako aj pri raste a doliečovaní.
Druhy zvierat-  Veľké zviertatá, teľatá, žriebätá, odstavčatá, behúne, ciciaky, psy, ovce, jahňatá, kozy, kozľatá, hydina.
 
Zloženie:100 g: 3,2 g suchý extrakt smrekových vrcholkov a ihličia, zemežlč, kvet arniky horskej, listy medovky lekárskej, kvet rumančeka pravého, palina pravá. (Summitates piceae excelsae 47,4 g, Herba Centaurii 0,08 g, Flores Chamomilae 0,32 g).