Naša ponuka
Frontline Combo spot-on Cat 1x0,5ml

Frontline Combo spot-on Cat 1x0,5ml

9,60€
Výrobca: MERIAL, Fr.
Model: Frontline Combo spot-on Cat 1x0,5ml
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Popis Frontline Combo spot-on Cat 1x0,5ml

Pre dospelé mačky a mačiatka staršie ako 8 týždňov a vážiace viac ako 1kg!
- K vonkajšej aplikácii na kožu.
- Neaplikujte chorým zvieratám a zvieratám v rekovalescencii

 

- Liečba a prevencia napadnutia blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhipicephalus spp. , Dermacentor spp. , Ixodes spp.) u mačiek.
- liečba a kontrola alergii na blšie uhryznutie (FAD) u mačiek. Zabránenie premnoženiu bĺch potlačením vývoja vajíčok, lariev a ich vývojových štádií vyvinutých z vajíčok nakladených dospelými blchami po dobu 6 týždňov po aplikácii.
- Prevencia a liečba napadnutia švolami

- Spôsob použitia: Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Poklepte na zúženú čásť pipety a uistite sa, že obsah zostal v hlavnej časti pipety. Rozhrňte srsť psa v oblasti začiatku krku pred lopatkami, až kým je vidieť kožu. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľko krát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu na jednom mieste.

Je dôležité zaistiť aplikáciu prípravku na také miesto, z ktorého si ho zviera nemôže zliznúť, a po aplikácii treba zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat.
- Nedoporučuje sa kúpanie/namáčanie vo vode behom 2 dní po aplikácii prípravku a častejšie kúpanie ako jeden krát za týždeň.
Nemanipulujte s ošetrenými zvieratami a zamedzte prístup k deťom, kým prípravok nezaschne. Nedovolte čerstvo ošetreným zvieratám spať s ich vlastníkmi. Nepite, nefajčite a nejedzte behom aplikácie prípravku.