Naša ponuka
DOUXO S3 Pyo pena 150 ml

DOUXO S3 Pyo pena 150 ml

16,00€
Model: DOUXO S3 Pyo pena 150 ml
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Názov vet. prípravku : DOUXO® S3 PYO Mousse

Čistí, hydratuje

3 % Chlórhexidín*

Výrobca                     :    Ceva Santé Animale, 10 Avenue de la Ballastière, F-33500 Libourne, Francúzsko.

Držiteľ rozhodnutia : CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s. r. o., Račianska 153, 831 53 Bratislava, Slovenská republika.

Zloženie                     : Water, Chlorhexidine Digluconate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Saccharide Isomerate, Panthenol, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Maltodextrin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Fragrance (Mix), Sodium Citrate, Caprylyl Alcohol, Decyl Alcohol, Glucose. Hypoalergénna vôňa.

Popis vet. prípravku : Číra bezfarebná až slabožltá kvapalina.

Druh a kategória

zvierat                        : Psy.

Charakteristika           : Vplyvy vonkajšieho prostredia oslabujú ekosystém pokožky u psov. Kožná bariéra je poškodená, naruší sa prirodzená flóra kože a aktivuje sa jej obrana, čo spôsobí jej podráždenie. Ophytrium je čisto prírodná zložka z vysoko účinného komplexu S3 – Safe Skincare Selection. Komplex S3 starostlivo vybral Ophytrium z niekoľkých stoviek prísad pre svoju  vysokú toleranciu  a simultánny trojnásobný účinok:

  • Posilňuje mechanickú bariéru na zabezpečenie pružnej trvalo hydratovanej pokožky,
  • Obnovuje rovnováhu ochrannej mikrobiálnej flóry zdravej pokožky,
  • Znižuje podráždenie pokožky.

Pena s dlhotrvajúcim účinkom. Bez parabénov, farbív a nanočastíc. Hypoalergénna vôňa, upravené pH. Formulované a testované odborníkmi veterinárnej dermatológie.

Oblasť použitia           : Pena pre psy pri zápalových ochoreniach kože (od povrchových až po hlboké). Čistí a dezinfikuje kožu vďaka antiseptickému pôsobeniu 3 % chlórhexidín diglukonátu.

Pomáha pri rozčesaní srsti, reštrukturalizácii a zanecháva srsť jemnú a lesklú. Dezinfekčný prípravok na veterinárnu hygienu. Na použitie odborníkmi ako aj širokou verejnosťou.

Dávkovanie                : Odporúčaný počet pumpičiek:

 

Pes ≤ 6 kg

1 pumpa na 1 kg

Dvojitá dávka pre psy s dlhou a / alebo

hustou srsťou.

Pes > 6 kg

1 pumpa na 2 kg

Používajte 3-krát týždenne. Jedna fľaša obsahuje 200 stlačení.

Spôsob použitia : Len  na  vonkajšie  použitie.  Pred  použitím  veterinárneho  prípravku  srsť  dôkladne vykefujte. Naneste DOUXO® S3 PYO Mousse na suchú srsť. Streknite si jednu alebo dve dávky peny do dlane a rozotrite penu priamo do srsti. Votrite jemne proti smeru rastu srsti, aby sa pena dostala až na kožu. Opakujte koľkokrát je treba, aby pena pokryla celé telo zvieraťa, vyhýbajte sa pritom okoliu očí a papule. Neoplachujte. Nechajte na vzduchu prirodzene uschnúť. Po vysušení sa môže zviera ešte vykefovať, aby sa srsť leskla.

V závisloti od stavu pokožky zvieraťa sa DOUXO® S3 PYO Mousse môže striedať s DOUXO® S3 PYO Shampoo.