Naša ponuka
PLAQUE OFF ANIMAL plv 180 g veľké balenie

PLAQUE OFF ANIMAL plv 180 g veľké balenie

56,90€
Výrobca: Pharma United inc.
Model: PLAQUE OFF ANIMAL plv 180 g veľké balenie
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

ProDen PlaqueOff Animal

 Účinné proti zlému dychu, zubného kameňa a plaku.

  Chorý chrup a nedostatočná zubná starostlivosť má zlý vplyv na zdravie zvierat. Baktérie ktoré sa nachádzajú v ústnej dutine sa prostredníctvom ďasien a tráviaceho traktu dostanú cez krvné riečišťe do pľúc, kĺbov, obličiek, pečene čo potom vedie k zápalu a oslabeniu celkového zdravotného stavu zvieraťa.

Rovnako ako je to u ľudí sa tvorí aj naším štvornohým miláčikom zubný plak a zubný kameň, čo spôsobuje aj nepríjemný zápach. Náklady na odstránenie týchto problémov veterinárom stojí tiež nemalé prostriedky. Prevencia je v tomto prípade stále najlepší liek. 

Tí, čo by chceli niečo urobiť pre svojích miláčikov a predísť tým následným vysokým nákladom, je najlepšia cesta pravidelná dentálna starostlivosť o chrup zvieraťa. Ako jeden z najlepších prípravkov sa v praxi osvedčil Plaque Off animal. 


Základ tohto preparátu sú riasy špeciálne obohatené v práškovej forme. Jedná sa o čisto prírodný produkt.  Obsahuje typ morských rias, pri ktorých boli preukázané špeciálne blahodarné účinky pre zdravie zubov a ďasien.

Je k dispozícii vo forme sypkého prášku, takže môže byť do stravy ľahko pridaný každý deň. Je bohatý na prírodný jód, obsahuje dôležité vitamíny a minerály a neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, lepok a cukor.

Prvé výsledky po 4-8 týždňoch. 

Obsah: 180 g