Naša ponuka
Caniviton forte 30 gran. 1 kg

Caniviton forte 30 gran. 1 kg

71,70€
Výrobca: Vétoquinol
Model: Caniviton forte 30 gran. 1 kg
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Obsahuje predovšetkým veľké množstvo chondroitínsulfátu (s vysokým obsahom s-GAG), ktorý umožňuje chrupavke maximálne viazať vodu. Vďaka prípravku CANIVITON FORTE sú chrupavky veľmi pružné a zároveň veľmi pevné, tzn. že sú odolné voči preťaženiu a súčasne sa spomaľuje ich starnutie.

Výborná prijateľnosť.

Chondroitínsulfát je farmaceutickej kvality, tzn. že je využívaný tiež pre humánne účely. Je koncentrovaný, dobre stráviteľný a podporuje pružnosť chrupaviek, pevnosť a ťažnost väzov a šliach, zabezpečuje fyziologickú látkovú výmenu spojivových tkanív. Obzvlášť po veľkej záťaži spojivového aparátu je pre organizmus zvieraťa prísun glukozaminglykánov veľmi dôležitý.

L-karnitín výrazne ovplyvňuje energetický metabolizmus kostrového svalstva, pretože slúži na získanie energie z mastných kyselín s dlhými reťazcami v mitochondriách kostrových svalov a srdcového svalu. Výrazne skracuje čas potrebný na zotavenie po športových či vytrvalostných výkonoch psa. Želatina podporuje tvorbu kolagénnych vlákien a zvyšuje nosnosť kĺbovej chrupavky. Vitamín C podporuje celkovú odolnosť organizmu a spolu so selénom zvyšuje ochranu tkanív pred poškodením toxickými produktami látkovej výmeny. Jód s mangánom podporujú látkovú výmenu a pôsobia povzbudivo na organizmus psa. 

Vďaka všetkým týmto zložkám, ktoré sú v prípravku CANIVITON FORTE obsiahnuté, bude Váš pes nielen stále dobre vyzerať, ale bude mať oveľa väčšiu radosť z pohybu a zo života.

Veľkosť balenia:
CANIVITON FORTE 30 dóza s obsahom 1000 g pre psov o ž. hm. 30 kg na dobu 100 dní.

Pacientom čo užívali Caniviton doporučujeme presť na novovyvinutý prípravok FLEXADIN ADVANCED...v davke 1 tbl. na den pre psika bez rozdielu hmotnosti!!!