Naša ponuka
Alaptid ung. 20g

Alaptid ung. 20g

12,10€
Výrobca: Bioveta
Model: Alaptid ung. 20g
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Charakteristika: Originálne dermatologikum s hojivým účinkom na rany. Alaptid (spirocyklický synteticky pripravený dipeptid) stimuluje rast granulačného tkaniva, urýchľuje epitelizačný proces a priebeh hojenia rán.

Zloženie: Alaptidum - 1g Masťový základ – Polysorbatum 60, Alcohol cetylstearylicus, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, Methylparabenum, Propylparabenum, Aqua pro iniectione v 100 g prípravku.

Dávkovanie a spôsob použitia: Zvonka na pokožku. Na určené miesto pokožky naniesť masť vo vrstve 2 - 3 mm, prípadne ľahko previazať obväzom a za občasnej kontroly ponechať na mieste počas doby potrebnej na podporu vyhojenia rany. V prípadoch, keď nie je možné použiť obväz, aplikuje sa masť 2-krát denne, príp. podľa potreby. Čas aplikácie sa riadi rozsahom poškodeného miesta a stavom regenerácie. Obvyklá dĺžka nanášania sa pohybuje v rozmedzí 3 - 10 dní, pri chronických zanedbaných prípadoch i dlhšie.

Indikácia: Kozmetický veterinárny prípravok, ktorý je možné použiť u všetkých teplokrvných nepotravinových zvierat na ošetrenie kožných a slizničných drobných poranení, popálenín, odrenín, omrzlín, preležanín, poleptanie tlapiek psov solí v zimnom období apod.


Balenie: 20 g