Naša ponuka
TOP SPOT ON STRONGER Horse sol. 1x 25 ml

TOP SPOT ON STRONGER Horse sol. 1x 25 ml

31,50€
Výrobca: Bioveta
Model: TOP SPOT ON STRONGER Horse sol. 1x 25 ml
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Zloženie:
Účinná látka: Permethrinum 650 mg

Indikácie: Liečebné a preventívne použitie pre psov a kone, ktoré napadli blchy, kliešte a lietajúci hmyz.

Nepoužívať pre mačky. Nepoužívať pre šteňatá a žriebätá mladšie ako 3 týždne.

Dávkovanie: 

Psy: do 15 kg – obsah 1 aplikátora (1 ml) sa nanesie na kožu medzi lopatkami, ak ide o psov malých plemien – (Dog S alebo 1 aplikátor z hromadného balenia).
od 15 do 30 kg – obsah 2 aplikátorov (2x1ml) sa nanesie na kožu medzi lopatkami a pri koreni chvosta, ak ide o psov stredných plemien – (Dog M alebo 2 aplikátory z hromadného balenia).
nad 30 kg – obsah 3 aplikátorov (3x1ml) sa nanesie na kožu medzi lopatkami, v strednej časti chrbta a pri koreni chvosta, ak ide o psov veľkých plemien – (Dog L) alebo 3 aplikátory z hromadného balenia).
Kone – obsah 1 balenia pre kone s hmotnosťou cca 500 kg. Liek sa nanesie na niekoľko miest na koži v oblasti kohútika a bedier v množstve 2-3 ml na jedno miesto (Horse).

Spôsob podania: Na kožu. Pred aplikáciou sa rozhrnie srsť a aplikátorom sa nanáša roztok priamo na kožu. Jedna odporúčaná dávka lieku TOP SPOT ON Stronger zabezpečuje ochranu proti lietajúcemu hmyzu po dobu až 14 dní, proti kliešťom po dobu 4 týždňov a proti blchám po dobu 3 mesiacov.

Upozornenie: 

Po ošetrení sa po dobu 48 hodín neodporúča šampónovanie zvierat. Šampónovanie môže negatívne ovplyvniť dĺžku ochranného účinku.