Naša ponuka
Supreme ORIGINAL HAMSTER - škrečok 700 g

Supreme ORIGINAL HAMSTER - škrečok 700 g

2,90€
Model: Supreme ORIGINAL HAMSTER - škrečok 700 g
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:
Krmivo Supreme Original Hamster je veľmi chutné krmivo z prvotriednych surovín určené pre škrečky.
Ide o nutrične kompletné a vyváženú stravu v štýle müsli, ktorá svojim zložením zlepšuje proces trávenia, pomáha stimulovať prirodzené potravné správanie a podporuje obrusovanie zubov. Naviac je bez pridaných cukrov. Obsahuje vysoký podiel kvalitných proteínov z cereálií a sóje a pre vyššiu chutnosť sú pridaná semienka arašidov a tekvice. Veľmi rozmanité krmivo, obsahuje 16 zložiek.
 
Krmivá Supreme Original predstavuje širokú ponuku druhovo prispôsobených krmív s receptúrami vyhovujúcimi nutričným potrebám malých chlpatých maznáčikov. Krmivá sú zvieratám prispôsobená i tvarom, veľkosťou a štruktúrou.
Krmivá, ktoré sú zaradené v skupine pre všežravce, majú veľký obsah vysoko kvalitných rastlinných bielkovín a preto nie je potrebné ho dopĺňať o bielkoviny živočíšne. Supreme Original sú veľmi rozmanitá krmivá - široký výber zrnín (ovos, pšenica, kukurica) a semien (arašidy, slnečnicové semienka, tekvicové semienka).
 
Na každom obale nájdete presné dávkovanie krmiva.
 
Zloženie:
 
lucernovej múčky (alfalfa), kukurica vo vločkách, sója, pšeničná múka, kukurica, pšenica vo vločkách, vo vločkách hrach, ovos, slnečnicové semienka (min 4%), svätojánsky chlieb, arašidy (min. 2%), sója vo vločkách, banány, pískavicový olej, sójový olej, minerálne látky