Naša ponuka
DOUXO Pyo Pads 30 ks

DOUXO Pyo Pads 30 ks

14,60€
Model: DOUXO Pyo Pads 30 ks
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

DOUXO® PYO Pads

Zloženie : Aqua, Chlorhexidine Digluconate, Phytosphingosine Salicyloyl, Climbazole, Benzyl alcohol, Propylene glycol, Polysorbate 80, Laureth-23, Poloxamer 184, vône. Bez parabénov.

Popis vet. Prípravku : Bavlnené tampóny napustené roztokom  chlorhexidín - climbazol - fytosfingozín salicylového oleja. Bez alkoholu - bez parabénov.

Druh a kategória zvierat  : Pes, mačka.

Charakteristika : Psy a mačky: čistenie a dezinfekcia lokalizovaných kožných infekcií a premnoženia Malassezia. Väčšinou, ale bez obmedzenia, sa používa na:  oblasti medzi prstami, ušnice, akné na čeľusti zvieraťa, hlava/pysky/chvost a ďalšie pyodermické ochorenia v záhyboch a lézie Malassezie.

Oblasť použitia : Chlorhexidín je silno pôsobiaci baktericíd s výrazným bakteriostatickým účinkom na Gram pozitívne a Gram negatívne baktérie a je tiež účinnou látkou proti plesniam.
C
limbazol je zlúčenina imidazolu so silným protiplesňovým účinkom proti väčšine plesní a patogénnym kvasinkám  (Malassezia pachydermatis). Široké spektrum plesní, na ktoré Climbazol účinkuje, dopĺňa spektrum chlorhexidínu. Fytosfingozín salicylového oleja je modifikovaný pro-ceramid s protizápalovými a antiseptickými účinkami. Pomáha kontrolovať kožné choroby spojené s kožnými infekciami.

Spôsob použitia : Len na vonkajšie použitie.
Aplikujte na postihnutú oblasť jedenkrát denne alebo podľa pokynov veterinárneho lekára.

Veľkosť balenia : Nádoba s 30 tampónmi.

Čas použiteľnosti : 3 roky.

Označenie : Len pre zvieratá!

 Bez predpisu veterinárneho lekára.