Naša ponuka
Royal Canin Calm Cat 2kg

Royal Canin Calm Cat 2kg

27,30€
Model: Royal Canin Calm 2kg
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

 

 
Zvládanie stresu
 
Calm
 

Diéta CALM obsahuje unikátnu kombináciu živín, ktoré vedú k zmierňovaniu vplyvu symptómov stresu na organizmus.

Indikácie
  • Pomáha mačkám zvládať stresové situácie
  • Prispieva k boju proti prejavom na pokožke
  • tráveniu a močovom ústrojenstve súvisiacich so stresom
  • Ako podpora pre behaviorálnu terapiu pri úzkostných poruchách
 

Perióda kŕmenia:

Diéta CALM by sa mala skrmovať po dobu 2–3 mesiacov. Vynikajúca bezpečnosť tejto diéty umožňuje, aby mohla byť v prípade potreby kŕmená po celý život zvieraťa. V ideálnom prípade by sa mala diéta CALM kŕmiť desať dní pred očakávaným obdobím stresu (odchod na prázdniny, sťahovanie, očakávanie príchodu nového potomka, rekonštrukčných prác v domácnosti, apod.).

 
Kontrola stresu

Trypsínový hydrolyzát mliečnej bielkoviny (α-S1 kazeín) obsahujúci účinný patentovo chránený peptid, ktorý má tlmiace účinky na stres, tzv. α-kasozepín. L-tryptofán je prekurzorom serotonínu, čo je neurotransmiter, ktorý hrá kľúčovú úlohu v regulácii úzkostných stavov, spánku a chuti do jedla.

 
Bezpečnosť trávenia

Kombinácia vysoko stráviteľných bielkovín (bielkoviny L.I.P.*), čakanky a rybieho tuku, ktorá zaisťuje maximálnu znášanlivosť.

*L.I.P. bielkoviny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť

 

Kožná bariéra

Synergický účinok patentovo chráneného kokteilu štyroch vitamínov (kyseliny pantoténovej, inozitolu, niacínu a cholínu) a jednej aminokyseliny (histidínu) k posiľneniu efektivity kožnej bariéry a znížení rizika podráždenia kože prostredníctvom stimulácie syntézy ceramidov a znížením transepidermálnych strát vody.

 
Podpora vylučovania trichobezoárov

Vyvážený pomer medzi fermentovateľnou (repné skrojky) a nefermentovateľnou vlákninou (kukuričná vláknina) pôsobí proti tvorbe trichobezoárov. Psylium – ťažko fermentovateľná vláknina – reguluje črevnú pasáž a zlepšuje tvorbu stolice.

 

Ďalšie informácie:

Diéta CALM je inovačné krmivo, ktoré prostredníctvom kombinácie 2 prírodných účinných zložiek ponúka komplexný prístup k problematike stresu:

  • α-kasozepín (obsiahnutý v α-S1 trypsínovom hydrolyzátu kaseínu) je peptid, ktorého rýchly účinok bol v porovnávacej štúdii s placebom popisovaný v prípadoch úzkostných stavov u mačiek*,
  • L-tryptofán, aminokyselina.

Jeho vynikajúca chutnosť zaisťuje, že príjem diéty nie je podmienený žiadnou ďalšou stresovou situáciou.