Naša ponuka
Royal Canin Baby Dog Milk 2 kg

Royal Canin Baby Dog Milk 2 kg

51,00€
Výrobca: Royal Canin, Fr.
Model: Royal Canin Baby Dog Milk 2 kg
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Royal Canin Babydog milk je veľmi podobné prírodnému materskému mlieku. Vďaka mikrogranulovej štruktúre dochádza už počas 5 sekúnd k rozpusteniu a v mlieku sa netvoria vločky.

Kvalitná náhrada materského mlieka od Royal Canin pre výživu šteniat bez matky alebo k dokrmovaniu veľkých šteniat (od 1. dňa do 2. týždňa).

Nízky obsah laktózy je výborne znášaný.

Zloženie: kazeínový prášok, zvieracie tuky, prášok z bielkovín zo srvátky, sójový olej, kokosový olej, rybí olej, minerálne látky, frukto-oligo-sacharidy.

Doplnkové látky:

Nutričné látky:

Vitamín A (25.000 IE/kg), vitamín D3 (1.500 IE/kg), E1 [železo] (100 mg/kg), E2 [jód] (4 mg/kg), E4 [meď] (15 mg/kg), E5 [mangán] (80 mg/kg], E6 [zinok] (230 mg/kg), E8 [selén] (0,43 mg/kg), taurín (2,5 g/kg), antioxidanty.

Súčasťou balenia Babydog milk sú aj tri sacie hubice rôznych veľkostí a jedna mliečna fľaša. Použite, prosím, pre Vaše šteňa správnu saciu hubicu, ktorá odpovedá veľkosti Vášho psa, inak hrozí nebezpečie jeho prehĺtnutia.

Vaše zviera potrebuje dostatok času k tomu, aby si na nové krmivo zvyklo. Aby sa predišlo zažívacím problémom, prechádzajte na nové krmivo pomaly a v niekoľkých krokoch.

Na povzbudenie trávenia stimulujte bruško šteňaťa mäkkou a príjemne teplou handričkou. Do 3. týždňa života nie sú šteňatá schopné samostatne močiť či vyprázdňovať sa. Za normálnych okolností stimuluje sučka trávenie a vyprázdňovanie u šteniat tým, že olizuje ich bruška – preto je vhodné toto prirodzené chovanie napodobňovať po každom kŕmení práve pomocou handričiek. Tým sa predchádza zápche.