Naša ponuka
Phlegmovet ung. 210 g

Phlegmovet ung. 210 g

12,50€
Výrobca: Richter pharma AG
Model: Phlegmovet ung. 210 g
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Účinné látky obsiahnuté v prípravku spôsobujú zrýchlenie prekrvenia kože vedú k zmenšeniu opuchov a zdurením mäkkých tkanív a orgánov ako aj príznakov zápalu, dochádza k zmierneniu bolestivosti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

 

Druhy zvierat: Hovädzí dobytok, ovce, kozy, kone, ošípané, psy, mačky, králici, morčatá, zoozvieratá.

Indikácia: Subakútne, chronické alebo hnisavé zápaly tkanív ako sú abscesy , furunkuly, opuchy, hermatómy, priestrely, drúzy, flegmóny, panarícia, zápaly žliaz a kĺbov. Prípravok je možné aplikovať počas laktácie a gravidity.

Zloženie: 100g obsahuje: 10,0g Amonium sulfobituminat, 3,5g Camphora, 2,5g Methylsalicylat. Ostatné zložky: Vaselinum flavum, Lanolinum, tuhý parafín ad 100g.

Spôsob podania: Po vyčistení postihnutého miesta na koži masť dobre vtierať jeden až dvakrát a potom natrieť ešte hrubú vrstvu. Opakovať až do zlepšenia stavu.

Skladovanie: Pri teplote do 25°C.

Upozornenie: Pri práci používať ochranné rukavice, po práci s prípravkami si treba umyť ruky. Prípravok nepoužívať po uplynutí doby použiteľnosti. Uschovávať mimo dosahu detí. Nepoužívať u zvierat, ktorých mlieko je určené na ľudský konzum.

Doba použitia: 36 mesiacov od dátumu uvedenom na obale.