Naša ponuka
Royal Canin Baby Dog Milk 400 g

Royal Canin Baby Dog Milk 400 g

25,60€
Výrobca: Royal Canin, Fr.
Model: Royal Canin Baby Dog Milk 400 g
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Doplnok alebo náhrada materského mlieka

 
HARMONIOUS GROWTH

Harmonický rast

Babydog milk je mlieko zložením veľmi podobné mlieku súk a tak umožňuje postupný, harmonický rast šteniat. Obsahuje vysokú hladinu energie a bielkovín.

 

  DIGESTIVE SAFETY
SPOĽAHLIVÉ TRÁVENIE

Babydog milk obsahuje starostlivo vybrané vysoko stráviteľné bielkoviny a obsah laktózy je veľmi podobný materskému mlieku. Tento prípravok je zvlášť vhodný pre tráviaci systém šteniat, pretože sa v ňom nevyskytuje škrob (šteňatá nevylučujú dostatok amylázy, aby mohli škrob tráviť). Prídavok frukto-oligosacharidov (FOS) navyše pomáha udržiavať správnu rovnováhu črevnej mikroflóry.

 

  EASY TO PREPARE
ĽAHKÁ PRÍPRAVA

Vzhľadom k výnimočnej receptúre sa Babydog milk rozpúšťa okamžite a kompletne, bez tvorby usadenín, a preto vzniká homogénna tekutina.

 

  ENRICHED WITH DHA
OBOHATENÉ O DHA

DHA je čo do množstva najdôležitejšia polynenasýtená mastná kyselina pre mozgové tkanivo a sietnicu cicavcov. Po narodení a za fyziologických podmienok má šteňa ešte plne nevyvinutý mozog a vysoké nároky na prísun DHA. Nervový systém šteniat sa po narodení ďalej vyvíja. DHA obsiahnuté prirodzene v materskom mlieku pomáha pri rozvoji kognitívnych funkcií a preto aj Babydog milk je obohatené o prídavok tejto látky.

 

Súprava Babydog milk obsahuje:

 • Štyri 100g sáčky v 400g krabici alebo 5x400g sáčkov v 2kg vedierku obsahujúce práškové mlieko v ochrannej atmosfére (záruka zachovania organoleptických vlastností).
 • Fľašu so širokým hrdlom bez obsahu bisfenolu (BPA), ktorú možno ľahko naplniť aj vyčistiť.
 • Tri cumlíky s variabilným prietokom pre rôznu veľkosť šteniat.
 • Odmerku s objemom 20ml.
 • Návod na použitie.