Naša ponuka
Otifree roztok 160 ml

Otifree roztok 160 ml

17,60€
Výrobca: Vétoquinol
Model: Otifree roztok 160 ml
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

Charakteristika:

Čistiaci a ošetrujúci úšný roztok s intenzívnou schopnosťou rozpúšťať ušný maz a nečistotu, čím je dosiahnuté účinné zníženie množstva baktérií a kvasiniek vo vonkajšom zvukovode. Vďaka vyváženému zloženiu spolu s Calendula officianlis (nechtík lekársky) prípravok zabezpečuje normálnu štruktúru a odolnosť kože, ale súčasne nevysušuje, čím udržuje vlhkú a vláčnu kožu.

Zloženie: Propylenglykol, emulgátor, extrakt z Calendula officinalis, aqua purificata

Dávkovanie: Vonkajší zvukovod naplníme ušnými kvapkami, ohybnú časť zvukovodu uchopíme medzi palec, prostredník a prstenník, smerom zdola nahor jemne masírujeme, pričom tekutina sa bude pohybovať hore – dolu a rozpustené čiastočky nečistoty budú vyplavované smerom von, do ušnice. Intenzita masáže sa riadi citlivosťou ucha. Tekutinu vysajeme vatou. Po uvolnení hlavy, časti nečistôt z hlbších oblastí vonkajšieho zvukovodu odstráni zviera trepaním samo. Pri veľmi silnom znečistení možno zvukovod znovu naplniť a masírovať. Frekvencia aplikácie: 1- krát týždenne, o častejšom používaní sa vždy poraďte s Vašim veterinárnym lekárom.

Indikácie: Čistenie uší (vonkajšieho zvukovodu) psa a mačky. Pri ochoreniach uší vždy vyhľadajte radu veterinárneho lekára.