Naša ponuka
Arthronis fáza 1 60 tbl.

Arthronis fáza 1 60 tbl.

26,00€
Model: Arthronis fáza 1 60 tbl.
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:

ARTHRONIS FÁZA 1 CANIS sú tablety pre psy so sýrovou príchuťou. 

 
Obsiahnutá látka MSM vykazuje silné analgetické (bolesť tíšiace) a antiflogistické (protizápalové) účinky, Lactomin je nevyhnutný na regeneráciu kĺbovej chrupavky, D-glukosamin sulfát je stavebnou súčasťou chrupaviek. Je ho možné podávať samostatne alebo v kombinácii s prípravkami ARTHRONIS ACUTE. 
 
Zloženie
Arthronis FÁZA 1: D-Glukosamin sulfát (700 mg), MSM (250 mg), Lactomin (150 mg).
 
 
 
Použitie
 ARTHRONIS FÁZA 1 : pri kĺbových ťažkostiach a osteoarthróze vo všetkých lokalizáciach. Prípravok podávajte 2 mesiace a potom ďalšie 2 mesiace podávajte ARTHRONIS FÁZA 2. Celú kúru opakujte najlepšie 1x ročne, pri chronických ťažkostiach 2x ročne, pri ťažších poškodeniach je možné podávať prípravky kontinuálne. 
 

Účinné látky klbového  programu arthronis:

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl (700 mg/tabl.), ktorý je soľou  telu vlastného stavebného kameňa  D-Glukosaminu. Ten je stavebnou súčásťou mnohých telových tkanív,  napríklad klbovej  chrupavky. Podaním D-Glukosaminu dôjde k ochrane chrupavky Vašho psa a tak i ku zlepšeniu jeho pohyblivosti a k zmierneniu bolesti. 

Hydrolyzovaný kolagen priaznivo  pôsobí na regeneraciu  spojivového tkaniva , ktorá tvorí pohybový a väzivový aparát psov.

Slúží k regeneracii klbových povrchov  a väziv a zmierňuje obtiaže ,spôsobené degenerativnymi procemi  spojivového tkaniva , ktoré sú  príčinou bolestí pohybového aparátu.

U psích plemien, které veľmi často trpia  ochoreniami  pohybového a väzivového aparátu, je veľká šanca  pri podávání látok, potrebných pre výživu klbov , že bude výskyt týchto onemocnení výrazne obmedzený. 

MSM (250 mg/tabl.) je prírodna látka s preukazateľnými  analgetickými (bolest tišíacimi) a antiflogistickými (protizápalovými ) účinkami. Jeho  dlhodobé podávanie  je na rozdiel od nesteroidnych antireumatik  bezpečné pre  tráviace ústrojenstvo  Vašho psa. MSM znižuje produkciu  mediátorov   zápalu , najmä interleukinu-1, napomáha  zlepšeniu  fyzickej  kondicie , spevňuje šlachy, chráni  namáhané klby a zlepšuje ich funkciu. 

Lactomin (150 mg/tabl.) je 80% proteinový koncentrát s obsahom sirných esenciálnych aminokyselin L-Cystein a L-Methionin, ktoré sú  potrebné pre regeneraciu  klbovej  chrupavky.

 

Dávkovanie:
malé plemeno do 25kg 1 tableta denne,
stredné plemeno 25-50kg 2 tablety denne, 
veľké plemeno nad 50kg 3 tablety denne.
 
 
Woykoff